Już jest! Nowa aplikacja do oceniania piw TopBeer

Przedstawiamy nową aplikację piwną TopBeer! Z nami możesz oceniać piwa, komentować je, tworzyć własne listy piw, które chcesz wypić i dzielić się tym wszystkim ze znajomymi.

Już dzisiaj zapraszamy do korzystania z przygotowanej przez nas wersji beta aplikacji mobilnej na Androida. Brakowało nam na rynku przejrzystej i prostej w obsłudze appki dla beer geeków, jak i osób po prostu lubiących czasami napić się piwa. Dlatego też stworzyliśmy projekt, w którym są wszystkie potrzebne narzędzia do oceniania polskich piw.

Już teraz możesz ściągnąć aplikację TopBeer na swojego Androida ze sklepu Google Play

google-play-badge (1)

Zobacz do czego przyda Ci się TopBeer

Stoisz właśnie przed półką ciągnącą się na dwa metry i uginającą się od kraftowego piwa? Nie wiesz, na które piwa warto wydać ciężko zarobioną dyszkę (albo i więcej)? Sprawdź listę najlepiej ocenionych piw na TopBeer!

Właśnie wypiłeś piwo i chciałbyś wyrazić opinię na jego temat? Znajdź je w wyszukiwarce TopBeer, oceń w skali od 1 do 5 i skomentuj, aby inni wiedzieli, co o nim myślisz!

Chcesz poczuć się jak sędzia na konkursie piwnym? Oceń aromat piwa, jego wygląd, smak, odczucie w ustach i ogólne wrażenie według BJCP, czyli Beer Judge Certification Program.

Wypiłeś naprawdę smakowite piwo i chcesz je zapamiętać? Dodaj je do ulubionych, aby TopBeer pamiętał o nim za Ciebie.

topbeer-aplikacja-piwna-pojedyncze-piwo

Znajomy polecił Ci dobre piwo? Na instagramie widziałeś zdjęcie premierowego piwa i MUSISZ je spróbować? Kliknij „chcę wypić”, a TopBeer zapamięta je za Ciebie.

topbeer-lista-piw

Skorzystaj z zakładki „moje piwa”, aby szybko znaleźć listę piw ostatnio ocenionych, piw dodanych do ulubionych i tych, które chcesz wypić.

W TopBeer możesz wyszukać piwo po jego nazwie, producencie lub gatunku. W zakładce „gatunki” znajdziesz dodatkowo opisy stylów, żebyś zawsze wiedział, co dokładnie pijesz.

To nie wszystko!

Dopiero się rozkręcamy i szykujemy dla Ciebie dużo więcej!

  • Przygotowanie wersji aplikacji dostępnej z poziomu przeglądarki internetowej. Chcemy aby z TopBeer mogli korzystać wszyscy piwni entuzjaści, nie tylko Androidowcy, dlatego wersja internetowa wydaje się naturalnym, kolejnym krokiem 🙂
  • Przygotowanie zaawansowanych statystyk i sugestii piw do wypicia
  • Integracja z piwnymi promocjami. Promocje piw, to dział na naszej stronie, który cieszy się szczególnym zainteresowaniem. Pomyśleliśmy więc, że połączymy je z naszą appką.
  • Ciągłe, nieustanne powiększanie bazy.

Bardzo ważne jest dla nas Twoje zdanie. Dlatego zapraszamy do testowania aplikacji TopBeer na Twoim telefonie. Jeżeli masz jakieś sugestie, pomysły, życzenia ;-), pisz śmiało na maila kontakt@topbeer.pl lub na fejsie.

Jeżeli masz uwagi dotyczące działania samej aplikacji TopBeer, prosimy o zgłoszenie ich poprzez wypełnienie formularza topbeer.pl/formularz/. Zależy nam, aby razem z Tobą rozwijać appkę w najlepszym kierunku.

Pozostaje nam życzyć dobrej zabawy przy korzystaniu z TopBeer! Na Zdrowie!

google-play-badge (1)