Aplikacja Piwna TopBeer – już niebawem!

Jeżeli kiedykolwiek odwiedzaliście podstronę O nas, to na pewno wiecie, że pracujemy nad aplikacją piwną. Wiemy, że mogą się pojawić pytania po co to robimy i jak będzie wyglądać ten tajemniczy projekt. Dzisiaj rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

Przez ostatnie parę długich miesięcy ostro zajmowaliśmy się pracą nad naszym projektem. Jesteśmy znajomymi, entuzjastami piwa i odkąd tylko pomyśleliśmy nad własną piwną aplikacją, już nie mogliśmy porzucić tego w diabły. Ta myśl kiełkowała długo w naszych umysłach, w końcu zebraliśmy się na odwagę i zaczęliśmy po prostu działać, a pracy przed nami było mnóstwo.

Po co kolejna aplikacja do oceniania piw?

Bo uważamy, że wciąż na polskim rynku jest luka, którą my możemy wypełnić. Nie ma darmowej aplikacji na urządzenia mobilne, w której znajdziemy wszystkie polskie piwa. Sprawdźcie to – my zrobiliśmy wnikliwy research. Nie ma sprawnie działającej, polskiej aplikacji, w której ocenicie zarówno Double IPA od Doctor Brew, jak i Miłosława Witbier od Fortuny. Brakuje aplikacji, która byłaby przyjazna zarówno dla beergeków, jak i po prostu dla osób lubiących od czasu do czasu napić się piwa. Jeśli uważacie, że tylko piwa rzemieślnicze mają rację bytu – u nas znajdziecie nawet premierowe trunki, jeśli chcecie wyrazić zdanie na temat PraŻubra – u nas je ocenicie i skomentujecie.

Konkrety

To teraz zerknijcie co dokładnie dla Was przygotowaliśmy. Chcieliśmy by nasza aplikacja piwna była jak najbardziej użyteczna, ale i posiadała rozbudowaną listę funkcji.

Zobaczcie co możecie zdziałać w naszej appce!

1. Piwo możecie ocenić wystawiając ocenę ogólną w skali od 1 do 5 lub szczegółową według Beer Judge Certification Program (aromat, wygląd, smak, odczucie w ustach, ogólne wrażenie).

2. Każde piwo możecie polubić wyrażając w ten sposób, że Wam smakowało 🙂

topbeer-aplikacja-piwna-pojedyncze-piwo

3. O każdym piwie możecie wyrazić swoje zdanie, zachęcamy do komentowania, aby inni wiedzieli co dokładnie myślicie o konkretnym trunku.

4. U nas możecie dodać piwo na listę „dodaj do wypicia”. Aplikacja będzie pamiętać za Was, którego piwa chcecie się napić, czego nowego chcecie spróbować.

TopBeer aplikacja piwna - lista piw
5. Piwa możecie z łatwością wyszukiwać poprzez wyszukiwarkę po nazwie piwa, nazwie producenta lub stylu piwa.  Przygotowaliśmy również opisy gatunków piwa, abyście zawsze wiedzieli, co dokładnie pijecie.

No to kiedy nasza aplikacja piwna będzie dostępna?

Na dniach, serio 🙂

Jeżeli jesteście zainteresowani, to śledźcie nas na Facebooku: facebook.com/TopBeerApp . Będziemy na bieżąco pokazywać Wam konkretne funkcjonalności i informować o wydarzeniach z życia aplikacji.

Plany na przyszłość

Jak się pewnie domyślacie jest ich wiele, nie wszystkie chcielibyśmy zdradzać od razu, ale w takim dużym skrócie:

  • Przygotowanie wersji aplikacji dostępnej z poziomu przeglądarki internetowej. Chcemy by z  TopBeer mogli korzystać wszyscy piwni entuzjaści, nie tylko Androidowcy, dlatego wersja internetowa wydaje się naturalnym, kolejnym krokiem 🙂
  • Przygotowanie zaawansowanych statystyk i sugestii piw do wypicia
  • Integracja z piwnymi promocjami. Promocje piw, to dział na naszej stronie, który cieszy się szczególnym zainteresowaniem. Pomyśleliśmy więc, że czemu nie, połączymy je z naszą appką.
  • Ciągłe, nieustanne powiększanie bazy.

Oczywiście Wasze głosy są dla nas niezwykle ważne, wiec jeżeli macie jakieś pomysły, uwagi i inne marzenia, to śmiało piszcie na naszego maila kontakt@topbeer.pl lub na fejsie 🙂