Piwne Promocje – koniec stycznia 2017

Przedstawiamy Wam kolejne Piwne Promocje. Każde piwo (polskie jak i zagraniczne) możecie ocenić i skomentować w aplikacji TopBeer. Kupujcie, próbujcie i oceniajcie!


 

 Biedronka do 5.02 (niedziela)

W ramach kuchni azjatyckiej – klasyczny jasny lager chińskiego pochodzenia – Tsingtao 2,49 zł/szt.

piwne-promocje-Biedronka-do-05-02-2017

Lidl – do 29.01 (niedziela)

W Lidlu natkniemy się na niemieckie piwo DAB – nie jak to jednak tym razem dobrze znany jasny lager. Mamy do czynienia z koźlakiem majowym. DAB Maibock 2,49 zł/szt oraz Guinness 3,99 zł/szt.

piwne-promocje-Lidl-do-29-01-2017

Carrefour do 6.02 (poniedziałek)

W Carrefour znajdziemy klasycznego czeskiego lagera. Pilsner Urquel 3,89 zł/szt a także Książęce (różne warianty) 2,79 zł/szt.

piwne-promocje-Carrefour-do-06-02-2017

Tesco do 01.02 (środa)

Tesco również proponuje zakup klasycznego irlandzkiego stoutu. Guinness 19,99 zł/4-pak a także Leżajsk Pszeniczne / Leżajsk Chmielowe 1,99 zł/szt.

piwne-promocje-Tesco-do-01-02-2017

Przedstawiona oferta dotyczy sklepów Tesco z kategorii Hipermarket, oferta sklepów z kategorii Małe Hipermarkety oraz Supermarkety może się różnić / być ograniczona.

Wciąż aktualne są piwne promocje sieci Małpka Express opisane  → tutaj ←

Jeśli nie podano inaczej wszystkie grafiki oraz opisy produktów pochodzą z materiałów udostępnionych przez producentów, sieci handlowe, źródeł open source lub z zasobów własnych twórców strony TopBeer. Zostały przez nas zamieszczone w celach edukacyjnych – jako informacja o aktualnej ofercie rynkowej. Mają wyłącznie charakter informacyjny – nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawnym. Wpis nie powstał we współpracy z żadnym z producentów ani  też sieci handlowych wymienionych w artykule. Nie był też przez nie sponsorowany / finansowany. Strona TopBeer oraz jej twórcy nie ponoszą odpowiedzialności za błędne dane podane przez producentów i/lub sieci handlowe.