Piwne Promocje – koniec września 2016

Przedstawiamy Wam kolejne Piwne Promocje. Każde piwo (polskie jak i zagraniczne) możecie ocenić i skomentować w aplikacji TopBeer. Kupujcie, próbujcie i oceniajcie!

Tesco do 5.10 (środa)

Duży wybór piwa koncernowego, w tym Carlsberg 2 szt. za 5 zł, Carlsberg bezalkoholowe 4 małe puszki za 9.99 zł, EB 4 szt. za 9.99 zł oraz piwa zagraniczne: Zatecky Gus puszka 1L za 5.99 zł, Kozel jasny i ciemny, 2 szt. za 6 zł.

tesco

Dino do 4.10 (wtorek)

Dino również przeceniło koncerniaki, w tym Namysłów Pils za 2.39 zł oraz Złoty Denar za 1.69 zł.

dino1

Lidl do 5. 10 (środa)

W Lidlu promocja na piwa niemieckie: Krombacher Weizen za 3.49 zł, DAB za 2.49 zł oraz polski Argus Premium Lager za 1.49 zł.

lidl

Żabka do 4.10 (wtorek)

W Żabce można kupić limitowaną edycję Lecha Pils 4 szt. za 9.50 zł, Heineken 6 małych butelek za 13.99 zł oraz Tatra Jasne Pełne za 8.99 zł.

zabka

Eurocash do 9.10 (niedziela)

W Eurocash dostaniemy m.in. Żywca Białe, Marcowe, Bock za 2.05 zł i Żywiec Saison, APA za 2.59 zł. Za 4 szt. piwa EB zapłacimy 7.19 zł.

eurocash

Fresh Market do 4.10 (wtorek)

Fresh Market również proponuje edycję limitowaną Leha Pils 4szt. za 10 zł, Desperados Original, Nocturno, Red 3 szt. za 10 zł i inne piwa koncernowe.

freshmaket

Wciąż aktualne są piwne promocje sieci Carrefour opisane tutaj oraz Stokrotka opisane tutaj.

Jeśli nie podano inaczej wszystkie grafiki oraz opisy produktów pochodzą z materiałów udostępnionych przez producentów, sieci handlowe, źródeł open source lub z zasobów własnych twórców strony TopBeer. Zostały przez nas zamieszczone w celach edukacyjnych – jako informacja o aktualnej ofercie rynkowej. Mają wyłącznie charakter informacyjny – nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawnym. Wpis nie powstał we współpracy z żadnym z producentów ani  też sieci handlowych wymienionych w artykule. Nie był też przez nie sponsorowany / finansowany. Strona TopBeer oraz jej twórcy nie ponoszą odpowiedzialności za błędne dane podane przez producentów i/lub sieci handlowe.